Hakkımızda

by zeytin

Çıraklık, kalfalık ve ustalık dönemlerinden sonra 1995 yılında 200 m² lik bir atölye ile işe başlayan mobilya imalatımız; 2004 yılında Organize Sanayi Bölgesinde bir ortaklık kuruluşu olan Zehra Mobilya ile üretimine devam etmiştir. 2009 yılında Zeytin Ev Donanımları olarak başlayan yeni dönem çalışmamız 6500 m² kapalı, toplamda ise 10000 m² lik alanda imalata devam etmektedir.
Zeytin Ev Donanımları baza üretiminde adet ve marka bakımından sektörde önde gelen firmalar arasındadır. Üretim ve kalite anlamında da önemli bir konuma gelmiştir.
Kanepe ve koltuk imalatımız bir yıl olmasına rağmen üretiminin %80'ini yurt dışına ihracat eder hale gelmiştir. Firmamızın diğer bir faaliyet alanı olan kanepe koltuk yarı mamül üretiminde ise; Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kendi alanında en büyük iki mobilya firmasının ana tedarikçisi durumundadır.

Vizyonumuz

Kanepe ve koltuk imalatımız bir yıl olmasına rağmen üretiminin % 80’ini yurt dışına ihracat eder hale gelmiştir. Firmamızın diğer bir faaliyet alanı olan kanepe koltuk yarı mamül üretiminde ise; Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde kendi alanında en büyük iki mobilya firmasının ana tedarikçisi durumundadır. Zeytin Ev Donanımları olarak hedef ve beklentimiz; Kendi alanımızda her yönüyle güvenilir ve istikrarlı bir çizgide sektöründe bilinen ve aranan bir firma haline gelmektir.
Takipte Kalın